Ogłoszenie

Witam Wszystkich którzy w przyszłości planują swoja Uroczystość Weselną FORUM jest stworzone specjalnie dla tych którzy szukają wszystkich składników potrzebnych do swojej uroczystość. Gorąco zapraszam wszystkich do odwiedzania forum

#1 2010-01-21 23-10-

 djbronx

Administrator

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-01-20
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Prezenter, Konferansjer, Wodzirej - Waldemar Kulpa

Proponuję profesjonalną organizację i prowadzenie imprez okolicznościowych (wesela, bankiety, choinki, imprezy plenerowe, otwarcia wystaw, sklepów itp.). Zajmuję się działalnością kulturalną i rozrywkową od 29 lat, 24 lata pracuję dla kultury studenckiej, jestem byłym wokalistą i muzykiem wielu znanych kiedyś szczecińskich zespołów Grass, Kryterium, Kumader, Labirynt, Le Mont. Współpracowałem z muzykami z zespołów: Hey, Firebirds, Operating Conditions i wiele innych. Jestem także byłym dziennikarzem i prezenterem radiowym. Obecnie, od ponad 19 lat prowadzę klub "Kontrasty", jednocześnie jestem inicjatorem wielu cykli muzycznych i prowadzącym niektóre z nich (Bal Starej Płyty, Club Tropicana, Karaoke).

Praca w radiu pozwoliła mi na poszerzenie moich umiejętności w zakresie konferansjerki, a wieloletnie doświadczenie na rynku muzycznym utrwaliło wyczucie atmosfery i upodobań klientów, którzy korzystają z moich usług. Bogata płytoteka (ponad tysiąc płyt CD i tyleż samo starych dobrych wysłużonych winyli) daje możliwość realizacji rewelacyjnej i niepowtarzalnej zabawy. Wyszkoliłem też wielu prezenterów, z wieloma współpracuję. Także zespoły muzyczne, tancerze, aktorzy, kabarety, magicy, połykacze ognia itp. artyści są do dyspozycji na różnego typu imprezy.

Cena usługi wcale nie musi być wygórowana, o czym możesz przekonać się nawiązując ze mną kontakt:

Waldemar Kulpa
* tel. 0-601-62-52-44
* waldek@kontrasty.szczecin.pl

Offline

 
Administrator Artur Kapała dj bronx djbronx@wp.pl l

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ie2008.pun.pl www.mermaniasea.pun.pl www.bmx-all-what-i-want.pun.pl www.sunnycraft.pun.pl www.teamofshadow.pun.pl